"Walcząc nie zawsze będziesz wygrywał, jednak zawsze będziesz miał świadomość podjętej walki." ~ Dawid Łatacz

PKS Meandra  Czeka na SPONSORÓW
 a WDZIĘCZNOŚĆ NASZA
I PAMIĘĆ MODLITEWNA
GWARANTOWANA
oto konto :

85 8689 0007 2004 6901 2000 0010

Partnerzy:

FERIE 2020 - SPRAWOZDANIE I ZDJĘCIA

A ferie się skończyły no i co jeszcze?

Jana Chrzciciela naśladować jest łatwo nam młodym mówiła jedna z wolontariuszek naszych ferii w podsumowaniu i podziękowaniach; bo był wegetarianinem- białko z robaczków podjadał; miodem popijał i kąpał się w rzece. Pięknie przemawiał i starsi go też słuchali. Może wyzwaniem być dla nas ta część druga. Ferie nasze były jednak okazją by to zweryfikować. Okazało się, że jest to możliwe, gdy razem słuchaliśmy prelekcji, oglądaliśmy prezentacje, wspólnie bawiliśmy się przy ognisku i na trampolinach skacząc do nieba. Z radością dziękujemy: naszym Nauczycielom; Instruktorom; Radzie Parafialnej; Klubowi Seniora; Panu Wójtowi z Trawnik; Panu Burmistrzowi z Siedliszcza i naszym Rodzicom za to, że jesteśmy by być jak św. Jan Chrzciciel dla Was Wszystkich; by mieć swoje nazwisko; imię z kalendarza świętych; swoją osobowość; narodowość i tożsamość; by nie zginąć w tym świecie jak nasz rodak w Londynie: oto ta sytuacja; Michałek zagubił się w Londynie;- Chłopczyku, zagubiłeś się? - pyta przechodząca kobieta.-Tak; - A jak się nazywasz?- Nie wiem. - A twoi rodzice jak się nazywają? - Nie wiem – To może wiesz, gdzie mieszkasz? Jaki masz adres? - michalek@gmail. Com.

A oto wspaniali ludzie, którzy mieli czas, motywację by być z nami i dla nas: P. Dyr. Ania; P. Beatka; P. Andrzej; P. Anna; P. Daniel; P. Anna; P. Agnieszka; P. Wojciech; P. Jola; P. Ewa; P. Joasia; P. Grażynka; P. Zosia; P. Waldek; P. Stanisław; P. Kasia; P. Ela; P. Wiola; P. Beata; P. Magdalenka; no i właśnie ja też tam byłam-Madzia z lasu. Tak to ujęła i za to Jej dziękuję i wszystkim za wszystko a oto jeszcze kilka zdjęć.

Spotkaniom naszym przyświecało hasło – Zdrowy Duch ożywi każde ciało.

 

 

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg21.jpg22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg26.jpg27.jpg